Facebook open

NAJPIĘKNIEJSZE SPA NA ŚWIECIE: Paryskie SPA o nazwie 32 Montorgueil zachwyca średniowieczną architekturą, wystrojem z drewna i kamienia oraz wysmakowanym mariażem tradycji z nowoczesnością.

Tekst: Karolina Dobrzyńska

W dwóch ośrodkach ulokowanych przy ulicy Montorgueil, w budynkach 32 i 34 znajduje się 13 gabinetów, w tym dwa podwójne, gdzie można spędzić odprężające i relaksujące chwile.Z palety zabiegów na bazie kosmetyków Nuxe można wybrać zabiegi na twarz i ciało, modelowanie sylwetki. Dużą popularnością cieszy się oferta Eskapada (pakiety zabiegów za ryczałtową opłatą) oraz zabiegi wodne w basenie wypełnionym wodą o temperaturze 35°C.Jak we wszystkich magicznych miejscach, w SPA 32 Montorgueil jest wiele niespodziewanych zakątków czekających na odkrycie!

Wchodząc do pokoju zabiegowego przenosimy się do spokojnego i pogodnego świata.W kabinach znajduje się wygodne łóżko do masażu, wykonane z wysokiej jakości drewna i meble wenge. Ściany zostały całkowicie odnowione, aby odsłonić wspaniały żebrowany kamień. Naoliwione, woskowane podłogi z drzewa tekowego ocieplają wystrój. Prysznic, ozdobiony płytkami mozaiki w kolorach czekolady i złota, łączy ze sobą dwa pokoje zabiegowe.


Zadbano o każdy szczegół. Jest tu również specjalny obszar piękności, z pachnącymi świecami i oryginalnymi aranżacjami kwiatowymi.
Nail bar to dwa wygodne stanowiska przy wspaniałym stole z litego, ciemnego drewna. Japońskie panele i intymne oświetlenie czynią pomieszczenie przytulnym i bardzo wygodnym.

Wspaniały namiot piękna w stylu koczowniczym, jest jednym z symboli tego SPA. Zaprasza kobiety do luksusowej podróży. Jego przytulne wnętrze, stylizowane na gościnny salon z ogromnym lustrem, wiklinowymi miękkimi fotelami i niskim drewnianym stołem, tworzą domową, relaksującą atmosferę. W namiocie wykonywane są wyłącznie zabiegi stóp i pedicure.
Kamienny korytarz prowadzi w dół do dwóch okazałych pokoi VIP. Zostały one wydzielone jako wysepki relaksu – z egzotycznym wystrojem, w którym natura cudownie przeplata się z nowoczesnymi wygodami: przesuwne, świerkowe panele w japońskim stylu, papierowe drzwi, minimalistyczne meble, stoły do zabiegów z egzotycznego drewna, żeliwne umywalki, mosiężne krany… Wszystko jest szlachetne, wyrafinowane i eleganckie.
Spokojny strumień, wyłożony gładkimi kamykami, przebiega przez całą strefę piękna, tworząc przyjemny nastrój i powoduje przepływ pozytywnej energii.

baner CACI

Nowy, interaktywny EDEN

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz