Facebook open

Głosuj Miasto:Żelechów, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
Strona www:http://www.palaczelechow.eu/
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male

Pałac Żelechów Spa & Wellness
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
08-430 Żelechów
tel. +48 25 682 03 60

KRÓLEWSKIE PRZYJĘCIE – PAŁAC ŻELECHÓW SPA & WELLNESS
Pałac Żelechów SPA & Wellness, położony w niedalekiej odległości od Warszawy to miejsce, gdzie można odbyć prawdziwą podróż w czasie. Zapraszamy do Pałacu Żelechów SPA & Wellness, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Historyczny Hotel SPA.

Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla tych, którzy szukają elitarnych miejsc. Pałac zawdzięcza swoją wyjątkowość połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu, z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem.

Wyspać się po królewsku. 75 luksusowo zaaranżowanych pokoi i apartamentów zachwyca stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą.
Rozmarzenie dla podniebienia. Pałac Żelechów oferuje potrawy kuchni polskiej tworzone według tradycyjnych receptur. Atutem jest szczególna atencja dla dzieci. Z wielką starannością skomponowane menu znajduje ich uznanie i nadaje miano hotelu przyjaznego rodzinie i dzieciom.
Jak na Queen Mary II. Strefa Wellness & Spa to unikatowe miejsce terapii wodnych doznań i wyjątkowy ogród dobrego samopoczucia. Do dyspozycji gości są:

– Strefa SPA & Wellness: 13 ekskluzywnych gabinetów masaży, gabinety do pielęgnacji rąk i stóp, Gabinet VIP SPA dla Dwojga, Holistic Cocooning, Four Senses Relax Lounge;
– Strefa Saun: łaźnia solna z różowego kwarcu, sauna ziołowa, parowa, fińska, sadzawka lodowa, pikada tropikalnych doznań i mglistego spryskiwania;
– Strefa Basenowa: basen wewnętrzny z hydromasażami, gejzerami powietrznymi, prądami wodnymi, mały basen relaksacyjny, basen zewnętrzny, strefa relaksu
SPA wyposażone jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Podobne wyposażenie można spotkać w siedmiogwiazdkowych hotelach SPA w Dubaju czy na największym liniowcu świata Queen Mary II. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków i preparatów.Skarb ukryty w lochach. Wyjątkową atrakcją jest pałacowy browar, w którym piwo warzone jest z naturalnych składników, według receptur uznanych piwowarów. W pałacowych podziemiach goście mogą skosztować trunku o wyjątkowych walorach smakowych.Idealne miejsce na konferencje. Pałac Żelechów to również hotel konferencyjny. Klimatyzowane sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt na najwyższym poziomie.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

polecane hotele GORACHpolecane hotele CENTRUMpolecane hotele MORZEpolecane hotele JEZIORA

Nasze magazyny i albumy

polecane KLINIKI DAY SPA

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868