Facebook open

Głosuj Miasto:Gdynia, ul. Folwarczna 2
Strona www:www.quadrille.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel Quadrille Relais & ChâteauxQuadrille Spa

ul. Folwarczna 2
81-547 Gdynia
tel.: +48 58 351 03 20

Quadrille Spa znajduje się w ekskluzywnym XVIII-wiecznym kompleksie pałacowo-parkowym w Gdyni. Ten butikowy pięciogwiazdkowy obiekt wyróżnia się imponującym designem. Hotel Quadrille to komfortowa przestrzeń dla wszystkich poszukujących sposobu na wyjątkowy relaks i ucieczkę od zgiełku miasta. Do samego Spa wiedzie oryginalny podziemny korytarz przenoszący w inną, bajkową rzeczywistość.

Filozofia Quadrille Spa zakłada kompleksowość i holistyczne podejście. Terapeuci ogromny nacisk kładą tu na równowagę pomiędzy umysłem i ciałem. Dlatego właśnie zabiegi pielęgnacyjne połączone są z sesjami relaksacyjnymi i rozwojowymi. Do stałych propozycji obiektu należy masaż kamieniami solnymi oraz dźwiękiem – za pomocą gongów i mis tybetańskich. Goście mają również możliwość skorzystania z medytacji i specjalistycznych terapii, których oferta jest regularnie rozbudowywana. 

Quadrille Spa spaja także strefę manualną z high-tech czyli medycyną stricte estetyczną. I tak poza szeroką gamą masaży, można tu skorzystać z szeregu zabiegów na twarz i ciało, które nie tylko pozwalają ukoić nerwy i komfortowo odpocząć, ale także doskonale wpływają na zdrowie, sylwetkę oraz kondycję skóry. Profesjonalne gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny kosmetyki (Surgen, Zafirro, Endermologię LPG, Vectus, Med 2 Contour, Hydrafacial) gwarantujące imponujące efekty.

W strefie wodnej a*quadrille znajdują się: basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, strefy chłodzenia lodem i relaksu w postaci słonecznej łąki z lampami poprawiającymi koloryt skóry oraz wspomagającymi produkcję kolagenu. Każda osoba korzystająca z zabiegów w Spa może także odprężyć się strefie wodnej przed lub po nich bez dodatkowych kosztów. Quadrille Spa otwarte jest zarówno dla Gości hotelowych jak i lokalnych, którym proponuje tzw. Day Spa. Z jego usług można skorzystać 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 22.00 (strefa wodna) i 10.00-20.00 (strefa wellness).  Quadrille Spa to nowoczesna, komfortowa przestrzeń relaksu, w której można skutecznie oderwać się od rzeczywistości. Warto podkreślić, zarówno Spa, jak i cały Hotel Quadrille dedykowane są osobom dorosłym, co gwarantuje spokój i najlepszej jakości kameralny wypoczynek.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

polecane hotele GORACHpolecane hotele CENTRUMpolecane hotele MORZEpolecane hotele JEZIORA

Nasze magazyny i albumy

polecane KLINIKI DAY SPA

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868