Facebook open

Głosuj Miasto: Radziejowice
Strona www:http://afrodytaspa.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male
HOTEL AFRODYTA**** BUSINESS & SPA
96-325 Radziejowice
Letniskowa 4a
tel.: + 48 22 212 84 57

Kraina spokoju i relaksu

Hotel Afrodyta Business & SPA jest symbolem odpoczynku oraz wyciszenia, a czas spędzony tu na zawsze pozostaje w pamięci gości, zarówno tych małych, jak i dużych. Zapraszamy do Hotelu Afrodyta Business & SPA, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.

Sercem hotelu jest strefa SPA & Wellness, miejsce wypoczynku i wyciszenia. Jego domeną są autorskie masaże, czyli dotyk, ale nie pomija się nowości technologicznych, wplatanych do menu SPA. Podróż do krainy relaksu i spokoju rozpoczyna się w strefie Aqua SPA, na którą składają się m.in.: basen z biczami, gejzerem i przeciwprądem, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne, strefa saun, natryski wrażeń oraz misy Kneippa.

Goście mają też do dyspozycji piętnaście nowocześnie wyposażonych gabinetów zabiegowo-relaksacyjnych, dwa gabinety dla dwojga, Rasul z prywatną sauną oraz grotę solną. Strefa relaksu to przestrzeń stworzona po to, by zapewniać harmonijny relaks w intymnej atmosferze.Wnętrza hotelu to połączenie elegancji z domowym ciepłem. Recepcja z rozpalonym kominkiem, restauracja z ukwieconym tarasem, przytulne strefy odpoczynku.

Komfortowe pokoje urządzone są tak, aby zaskakiwać powracających gości zróżnicowaną tematyką. Dostępne są luksusowe apartamenty, klasyczne pokoje business oraz pokoje urządzone odpowiednio do swoich nazw np.: pokój Makowy, Chabrowy czy pokój Marzeń.Goście mogą spędzić czas w Klubie z kręgielnią, ogrodzie pełnym kwiatów oraz pobliskim lasie, np. na wycieczce rowerowej, a dzieci – na nowym placu zabaw. W hotelowej restauracji docenia się tradycyjne potrawy kuchni polskiej, a menu zmieniane jest zgodnie z porami roku. Hotel Afrodyta to również idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych. Hotel zdobył wiele nagród i przede wszystkim – serca wielu gości.

 Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

polecane hotele GORACH

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868