Facebook open

Głosuj Miasto:Żelechów, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
Strona www:http://www.palaczelechow.eu/
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo male

Pałac Żelechów Spa & Wellness
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
08-430 Żelechów
tel. +48 25 682 03 60

KRÓLEWSKIE PRZYJĘCIE – PAŁAC ŻELECHÓW SPA & WELLNESS
Pałac Żelechów SPA & Wellness, położony w niedalekiej odległości od Warszawy to miejsce, gdzie można odbyć prawdziwą podróż w czasie. Zapraszamy do Pałacu Żelechów SPA & Wellness, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Historyczny Hotel SPA.

Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla tych, którzy szukają elitarnych miejsc. Pałac zawdzięcza swoją wyjątkowość połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu, z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem.

Wyspać się po królewsku. 75 luksusowo zaaranżowanych pokoi i apartamentów zachwyca stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą.
Rozmarzenie dla podniebienia. Pałac Żelechów oferuje potrawy kuchni polskiej tworzone według tradycyjnych receptur. Atutem jest szczególna atencja dla dzieci. Z wielką starannością skomponowane menu znajduje ich uznanie i nadaje miano hotelu przyjaznego rodzinie i dzieciom.
Jak na Queen Mary II. Strefa Wellness & Spa to unikatowe miejsce terapii wodnych doznań i wyjątkowy ogród dobrego samopoczucia. Do dyspozycji gości są:

– Strefa SPA & Wellness: 13 ekskluzywnych gabinetów masaży, gabinety do pielęgnacji rąk i stóp, Gabinet VIP SPA dla Dwojga, Holistic Cocooning, Four Senses Relax Lounge;
– Strefa Saun: łaźnia solna z różowego kwarcu, sauna ziołowa, parowa, fińska, sadzawka lodowa, pikada tropikalnych doznań i mglistego spryskiwania;
– Strefa Basenowa: basen wewnętrzny z hydromasażami, gejzerami powietrznymi, prądami wodnymi, mały basen relaksacyjny, basen zewnętrzny, strefa relaksu
SPA wyposażone jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Podobne wyposażenie można spotkać w siedmiogwiazdkowych hotelach SPA w Dubaju czy na największym liniowcu świata Queen Mary II. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków i preparatów.Skarb ukryty w lochach. Wyjątkową atrakcją jest pałacowy browar, w którym piwo warzone jest z naturalnych składników, według receptur uznanych piwowarów. W pałacowych podziemiach goście mogą skosztować trunku o wyjątkowych walorach smakowych.Idealne miejsce na konferencje. Pałac Żelechów to również hotel konferencyjny. Klimatyzowane sale są wyposażone w profesjonalny sprzęt na najwyższym poziomie.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

polecane hotele GORACH

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868