Facebook open

Głosuj Miasto:Gdynia, ul. Folwarczna 2
Strona www:www.quadrille.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Hotel Quadrille Relais & ChâteauxQuadrille Spa

ul. Folwarczna 2
81-547 Gdynia
tel.: +48 58 351 03 20

Quadrille Spa znajduje się w ekskluzywnym XVIII-wiecznym kompleksie pałacowo-parkowym w Gdyni. Ten butikowy pięciogwiazdkowy obiekt wyróżnia się imponującym designem. Hotel Quadrille to komfortowa przestrzeń dla wszystkich poszukujących sposobu na wyjątkowy relaks i ucieczkę od zgiełku miasta. Do samego Spa wiedzie oryginalny podziemny korytarz przenoszący w inną, bajkową rzeczywistość.

Filozofia Quadrille Spa zakłada kompleksowość i holistyczne podejście. Terapeuci ogromny nacisk kładą tu na równowagę pomiędzy umysłem i ciałem. Dlatego właśnie zabiegi pielęgnacyjne połączone są z sesjami relaksacyjnymi i rozwojowymi. Do stałych propozycji obiektu należy masaż kamieniami solnymi oraz dźwiękiem – za pomocą gongów i mis tybetańskich. Goście mają również możliwość skorzystania z medytacji i specjalistycznych terapii, których oferta jest regularnie rozbudowywana. 

Quadrille Spa spaja także strefę manualną z high-tech czyli medycyną stricte estetyczną. I tak poza szeroką gamą masaży, można tu skorzystać z szeregu zabiegów na twarz i ciało, które nie tylko pozwalają ukoić nerwy i komfortowo odpocząć, ale także doskonale wpływają na zdrowie, sylwetkę oraz kondycję skóry. Profesjonalne gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny kosmetyki (Surgen, Zafirro, Endermologię LPG, Vectus, Med 2 Contour, Hydrafacial) gwarantujące imponujące efekty.

W strefie wodnej a*quadrille znajdują się: basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, strefy chłodzenia lodem i relaksu w postaci słonecznej łąki z lampami poprawiającymi koloryt skóry oraz wspomagającymi produkcję kolagenu. Każda osoba korzystająca z zabiegów w Spa może także odprężyć się strefie wodnej przed lub po nich bez dodatkowych kosztów. Quadrille Spa otwarte jest zarówno dla Gości hotelowych jak i lokalnych, którym proponuje tzw. Day Spa. Z jego usług można skorzystać 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 22.00 (strefa wodna) i 10.00-20.00 (strefa wellness).  Quadrille Spa to nowoczesna, komfortowa przestrzeń relaksu, w której można skutecznie oderwać się od rzeczywistości. Warto podkreślić, zarówno Spa, jak i cały Hotel Quadrille dedykowane są osobom dorosłym, co gwarantuje spokój i najlepszej jakości kameralny wypoczynek.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

polecane hotele GORACH

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868