Facebook open

Głosuj Miasto:Szczecin
Strona www:www.spabaltica.pl
Kategoria: Polska - Kliniki i daySPA

 


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH KLINIK I DAY SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


 

Baltica Wellness & SPA

Pl. Rodła 8
70-419 Szczecin
tel.: +48 91 359 44 00

Baltica Wellness & Spa to holistyczna, kompleksowa propozycja, oparta na nastawieniu na potrzeby Gości. Największe na Pomorzu Zachodnim Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji to ponad 2000 m kw. relaksu i odprężenia w doskonałej lokalizacji. Ścisłe centrum miasta, biznesu, kultury i turystyki wymaga dbałości o szczegóły i zapewnienia wielostronnej oferty.

W Baltica Wellness & Spa odnajdziemy wiele sposobów, by w jednym miejscu i w krótkim czasie osiągnąć stan równowagi ciała i umysłu. Tutaj mogą Państwo wybrać się zarówno na codzienny zabieg pielęgnacyjny, jak i niesamowity weekend Spa dla Dwojga, skorzystać m.in. z atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych czy szerokiej oferty masaży i rytuałów. Nowoczesne trzypoziomowe centrum posiada niepowtarzalny klimat, a doskonale wykwalifikowana, profesjonalna kadra zapewnia usługi najwyższej jakości.

Sercem Spa jest Strefa Wellness. Znajduje się tu gorąca sauna, po której schłodzić się można w grocie z prawdziwym puszystym śniegiem. Odetchniemy tutaj w łaźniach: parowej, aromatycznej i osmańskiej, odpoczniemy w tepidarium lub caldarium, zanurzymy się w basenach jacuzzi z hydromasażem, a ciekawych doświadczeń dostarczą nam unikalne natryski wrażeń.

Szczecińskie Spa to również część medyczna: sala cardio-fitness oraz trzystopniowa tlenowa kriokomora, centrum diagnostyczne, gdzie przyjmują lekarze specjaliści. To również szeroka gama zabiegów fizjoterapii, przy użyciu innowacyjnych technologii, które przyśpieszają samoleczenie się organizmu.

Baltica Wellness & Spa - w zasięgu ręki, w samym centrum miasta znajduje się wszystko, co niezbędne dla pełnego odprężenia, relaksacji i zdrowia w wyjątkowej atmosferze wellness.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

polecane hotele GORACH

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868