Facebook open

Głosuj Miasto: Sienna, Gródek n/Dunajcem
Strona www:www.heron-hotel.com
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGLOSZONYCH DO KONKURSU


PerfectSPA logo maleHeron Live Hotel *****
ul.sienna 104
33-318 Gródek nad Dunajcem
tel.18 88 88 500
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

To miejsce pełne żywiołów, z energią czerpaną wprost z otaczającej go natury – bliskość gór, spokój lasu, żywioł wody. Goście odczuwają radość z życia wszystkimi zmysłami. Zapraszamy  do SPA w Heron Live Hotel, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Romantyczny Hotel SPA.

TUTAJ ŻYJE SIĘ NAPRAWDĘ
Heron Live Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego. Dolina Dunajca tworzy na tym odcinku przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego. Piękno rozgościło się tutaj na dobre. Stała oferta hotelu – trzy restauracje, luksusowe Live SPA, klub muzyczny – inspiracje czerpią wprost z natury. Wszystko po to, aby uwolnić marzenia, obudzić zmysły, porwać do niesamowitego. Te przeżycia mają w sobie coś z wiosennego przebudzenia, ale w Heron Live Hotel możesz ich doświadczać cały rok. Z nami „nowe” staje się przyjemną codziennością.

SPA, KTÓREGO NAPRAWDĘ DOŚWIADCZYSZ
Bardziej niż słowa cenimy działanie. Właśnie dlatego w sposób szczególny zatroszczyliśmy się o zmysł dotyku. Oddaliśmy w Twoje ręce przestrzeń SPA, w której poczujesz się – zgodnie z definicją Sanus Per Aqua – ZDROWY PRZEZ WODĘ. Ale to nie wszystko! Pomimo zobowiązującego otoczenia Jeziora Rożnowskiego, wrażeń w Live SPA dostarcza nie tylko żywioł wody – to kompozycja skuteczności najnowocześniejszych urządzeń, doświadczenia eksperckiego teamu i bezpieczeństwa naturalnych produktów. Symbioza zmysłowych doświadczeń w Heron Live Hotel to prawdziwy detoks dla zestresowanych i zupełnie nowa jakość życia.Zobacz, zasmakuj, dotknij, posłuchaj – NAPRAWDĘ..

 Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

polecane hotele GORACH

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868