Facebook open

Głosuj Miasto:Trojanów
Strona www:www.talaria.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


 

PerfectSPA logo male
Talaria Resort & SPA
08-455 Trojanów 158
tel.: +48 22 397 73 08

 Wyjątkowe miejsce dla kobiet
Talaria Resort & SPA to nowe miejsce na gościnnej mapie Polski i pierwszy obiekt hotelowy wellness i SPA, którego oferta stworzona jest z myślą o kobietach.  Zapraszamy do Talaria Resort & SPA, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Butikowy Hotel SPA.

Talaria Resort & SPA to miejsce wyjątkowe, podobnie jak wyjątkowe są kobiety. To coś więcej niż tylko hotel oraz SPA. To miejsce stworzone z myślą o gościach i ich potrzebach. Tu poczujecie się wyjątkowo, bez względu na to czy chcecie się ukryć przed światem czy zabłysnąć, aktywnie spędzić czas, wybrać się na konsultacje do specjalisty, czy też po prostu poleniuchować. Talaria jest dla Was, Kobiety! Tutaj Wy jesteście najważniejsze, a wasze samopoczucie stawiane jest na pierwszym miejscu. Nie znaczy to, że mężczyźni nie mają wstępu. Oni też znajdą tu swoje ulubione zakątki.

,Sercem tego miejsca jest XIX-wieczny pałac w Trojanowie. Duszą – 25-hektarowy park ze stawami. Wyjątkową atmosferę tworzy pierwiastek kobiecości unoszący się wokół.

Nazwa „Talaria” nawiązuje do starogreckigo określenia „skrzydlatych sandałów” – symbolu boga posłańca – Hermesa. „Talariae” były synonimem komfortu i wygody oraz lekkości w chodzeniu po pełnych „wybojów” ścieżkach życia. Kobiecy świat przyjemności i relaksu znajdziemy w 34. pokojach i apartamentach zlokalizowanych w Pałacu i Pawilonie Parkowym. Na gościach pozostawiają one niezapomniane wrażenie dzięki olśniewającym widokom i niepowtarzalnym wnętrzom. Inspiracją ich wystroju stały się zainteresowania, osiągnięcia i sylwetki znanych kobiet. Dzięki połączeniu nowoczesności z odrestaurowanymi meblami oraz kobiecym bibelotom, udało się stworzyć komfortowe i przytulne wnętrza. Nie brakuje w nich luster czy wysokiej jakości kosmetyków, które mają spełniać potrzeby kobiet.

Są też dwie strefy relaksu. Strefa Wellness z basenem z przeciwprądem i podwodną muzyką, jacuzzi oraz strefą relaksu z widokiem na ogród i fontannę, saunami: kamienną i infrared oraz misami do kąpieli Kneippa, hammamem ze strefą peelingu solnego, perłową strefą oczyszczania i wypoczywalnia. Posiada też ziołowy domek, czyli aromatyczną strefą wypoczynku, salę cardio z urządzeniami do treningu i salę do ćwiczeń, w której organizowane są zajęcia ruchowe, jak aerobic, joga. Relax to strefa wypoczynku z wygodnymi leżankami i koszami. Na strefę My Beauty, której domeną jest podkreślanie kobiecej urody, składa się dwanaście gabinetów do pielęgnacji twarzy i ciała.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

polecane hotele GORACH

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868