Facebook open

Głosuj Miasto:Zalesie koło Olsztyna
Strona www:www.zalesiemazury.pl
Kategoria: Polska Hotele


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH HOTELI SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


Zalesie Mazury Active SPA

Zalesie 12,
11-010 Barczewo,
tel.: +48 89 514 82 41
+48 606 30 63 44
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zalesie Mazury Active SPA to miejsce wyjątkowe. Położone jest w sercu Warmii i Mazur na skraju lasu i nad malowniczym, objętym strefą ciszy, jeziorem. Atmosfera ciepła i wyciszenia opanowuje każdego, kto przestąpi próg i wkroczy do tajemniczej Krainy Relaksu – z miejsca zapominamy o zgiełku panującym w naszym codziennym miejskim życiu.

Wnętrza zalesiańskiego SPA kryją wszystko, czego oczekujemy po strefie Wellness – basen rekreacyjny, dwie wanny jacuzzi, saunę fińską, łaźnię parowo-ziołową, saunę Infrared, caldarium, schładzającą balię oraz brodzik do stóp. Gdy przejdziemy przez szklane drzwi oddzielające strefę Wellness od strefy zabiegowej odkryjemy 5 gabinetów, w których odbywają się rytuały zadowalające najbardziej wybrednych bywalców SPA. Architektura tych wnętrz  jest ściśle powiązana z filozofią, jaką wyznają jego twórcy – zabiegi mają przybliżyć nam naturalne praktyki kosmetyczne z dawnych lat i umożliwić zbliżenie się do natury tak blisko, jak to tylko możliwe.

Tradycja i dawne receptury są wielką inspiracją podczas tworzenia menu.  Naturalnych zabiegów jest w Zalesiu bardzo dużo – znajdziemy tu np. rytuał Sielska Uczta z linii zabiegowej „Ocalić od zapomnienia”, który jest niezwykłą, oryginalną i terapeutyczną kąpielą w sianie. W szerokiej ofercie masaży każdy znajdzie coś dla siebie, m.in. Masaż Lomi Lomi oraz masaż PeLOHa – holistyczny, energetyczny masaż całego ciała. Gama oferowanych zabiegów jest efektem połączenia tradycji z ciągłym poszukiwaniem nowych doznań oraz obserwacji współczesnych trendów.

Zalesie oferuje szereg tematycznych pakietów pobytowych oraz pakietów Day Spa, dzięki czemu możecie się oderwać od codzienności na dowolną ilość dni. Zalesiańskie SPA jest punktem na mapie Polski, który koniecznie musicie odwiedzić, do którego będziecie zawsze wracać.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

 

 

polecane hotele GORACH

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868