Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

W liście do hiszpańskiej królowej pisał: „To najpiękniejsze miejsce, jakie widziało ludzkie oko”. Tak Krzysztof Kolumb dzielił się wrażeniami z bajkowej krainy, zwanej dzisiaj Republiką Dominikańską.

Smukłe palmy kokosowe rzucające cień na delikatny biały piasek rozgrzany gorącym słońce – tak najkrócej opisać można piękno dominikańskich plaży w Bávaro, Bayahibe czy na Isla Saona. Naturalna plaża na półwyspie Samaná – Playa Rincón – należy do grupy TOP50 plaży na świecie, z kolei wysepka Cayo Levantado wystąpiła kilkakrotnie w reklamach. Urlop w Republice Dominikańskiej to nie tylko leniuchowanie nad wodą – poszukiwacze przygód mogą odkrywać 19 parków narodowych, bezludną plażę Bahía de las Aguilas czy zanurkować w wodzie pełnej korali i kolorowych ryb lub wraków z okresu kolonializmu.

Merengue Festival odbywający się co roku w Santo Domingo, kolorowe karnawały w La Vega czy Santiago – to tylko przykład fiest, w czasie których poznać można dominikańskie tradycje, muzykę czy jedzenie. Miłośnicy windsurfingu z całego świata spotykają się na plaży Cabarete, gdzie co roku walczą o tytuł Króla Fal.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, wybierać można spośród kurortów all-inclusive międzynarodowych sieci, luksusowych hoteli butikowych, apartamentów, aż po hostele i campingi. Trend ostatnich lat to hotele „adults only“, które skupiają się na dorosłych klientach (16+) i oferują całodobową obsługę all-inclusive. Alternatywą dla międzynarodowych kurortów są hotele butikowe, które oferują klientom absolutną prywatność.


www.godominicanrepublic.com
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz