Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Spis treści

Zapachy, podobnie jak zabiegi Spa mają dobroczynny wpływ na nasze ciało i umysł. Kąpiele, masaże, inhalacje, kompresy, kadzidła czy też potpourri to kilka propozycji kuracji, jakie możemy zastosować. Aromaterapia leczy samym zapachem, uśmierza ból, stymuluje cały organizm i pobudza go do działania.

Rozkwit aromaterapii nastąpił w XX wieku, lecz początki zaobserwowano już u Egipcjan, którzy jako pierwsi docenili niesamowite właściwości olejków eterycznych. Obecnie aromaterapia najczęściej wykorzystywana jest w dermatologii oraz kosmetyce, a także coraz częściej stosuje się ją w medycynie tradycyjnej. Na nasze samopoczucie każdego dnia wpływają otaczające nas zapachy. Często nieświadomie podążamy za nimi, szukamy ich źródła, chcemy być jak najbliżej nich. Może, więc warto zgłębić ich tajemnice? 

AROMATERAPIA

Dzięki aromatom możemy odnaleźć ukojenie i spokój gdy dopadnie nas zmęczenie, ich działanie doda nam sił gdy odczujemy spadek energii. Najważniejsze to znaleźć swój ulubiony aromat, który otoczy nas odpowiednim do nastroju zapachem - na przykład: lawendowych pól, soczystego melona, jaśminowej rosy, albo różanego ogrodu. Trzeba tylko znaleźć chwilę na relaks przy wspaniałych świecach o intensywnie cedrowym lub waniliowym aromacie, a jeśli nagle poczujemy zmęczenie wystarczy zasnąć na rumiankowej poduszce. Pomogą nam w tym pachnące woreczki do szafy, perfumy do pomieszczeń, świece, kadzidła i olejki eteryczne (idealne do wykonywania masaży ciała w ośrodkach SPA), ale również ceramiczne kominki do aromaterapii, pomandery i niezwykłe poduszki relaksacyjne wypełnione pachnącymi mieszankami ziół. Chcąc przeżyć niezapomniane chwile z naturą, wystarczy sięgnąć po aromatyczne produkty.Aromaterapia kolaz

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz