fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Akcja promocyjna #PolskaCzekaNaCIEBIE

Ruszamy z akcją #PolskaCzekaNaCIEBIE promującą  turystyczną Polskę: najpiękniejsze regiony, najciekawsze atrakcje, najlepsze oraz najbezpieczniejsze hotele, uzdrowiska i SPA. Jej trzonem jest platforma na portalu SPAeden.pl oraz cykliczny newsletter.

 Polska Czeka na Ciebie

Trudne czasy wymagają solidarności i wzajemnego wsparcia. Wszyscy mamy nadzieję na szybki powrót do normalności, a to wymaga wielu działań, także promocyjnych.

Niewiele jest dziedzin (oprócz służby zdrowia oczywiście), które ucierpiały podczas pandemii koronawirusa tak mocno jak turystyka. Ale jak twierdzą eksperci, podróżowanie w ostatnich latach stało się jedną z podstawowych potrzeb ludzi, dlatego żaden kryzys, nawet ten wywołany przez koronawirus, tego nie zmieni. Dobre wieści są takie, że kiedy skończy się pandemia i życie zacznie wracać do „normy”, turystyka krajowa będzie miała szansę jako pierwsza odbić się od dna.

Stąd akcja #PolskaCzekaNaCIEBIE promująca turystyczną Polskę: najpiękniejsze regiony, najciekawsze atrakcje, uzdrowiska, a także obiekty (hotele SPA i day SPA), które przyłączą się do akcji. Jej trzonem jest platforma na portalu SPAeden.pl oraz cykliczny newsletter. W ramach tej akcji przygotowujemy m.in. zestawienia: #BezpiecznyHotel, #BezpiecznyBasen, #BezpiecznyAquapark, #BezpieczneSPA, z których goście będą mogli dowiedzieć się, które obiekty są dla nich bezpieczne i jakie podjęły ku temu kroki.

Mamy nadzieję, że te rekomendacje ułatwią gościom podejmowanie decyzji, jak zaplanować wakacje i gdzie bezpiecznie spędzić urlop.

W pierwszej kolejności zapraszamy do akcji naszych stałych partnerów
– uczestników Programu Rekomendacje EDEN.

Ale akcja jest otwarta dla wszystkich.
Jeśli chcesz do niej dołączyć przyślij swoje dane kontaktowe i krótkie odpowiedzi na trzy pytania:

  1. 1. Czy wasz obiekt ma produkty wspierające aktualną sprzedaż (np. promocyjne vouchery, zmień termin – nie odwołuj...)? Jeśli tak, prosimy o podanie szczegółów i linków.
  2. 2. Czy i jakie planujecie zmiany w sposobie funkcjonowania / procedurach po ponownym otwarciu obiektu?
  3. 3. W jaki sposób będziecie przekonywać gości, że wasze usługi (hotelowe, gastronomiczne, SPA) są bezpieczne dla gości - zarówno pod względem zdrowotnym, jak i finansowym?

Przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule e-maila proszę wpisać: #PolskaCzekaNaCIEBIE) odpowiedzi na pytania wraz z jednym zdjęciem obiektu (do wyboru: budynek, pokój, basen, SPA), jest równoznaczne z przystąpieniem do akcji i zgodą na umieszczenie na platformie #PolskaCzekaNaCIEBIE nadesłanych informacji. Przygotujemy z nich zestawienia: #BezpiecznyHotel, #BezpieczneSPA, #BezpiecznyBasen, #BezpiecznyAquapark, z których goście będą mogli wybierać bezpieczne obiekty. Przeglądy te będziemy na bieżąco uzupełniać, w miarę rozwoju akcji, zmian przepisów, uzupełniania i rozszerzania wdrażanych procedur.

Udział w akcji jest bezpłatny, a jedynym wymogiem dla przystępującego do niej obiektu jest umieszczenie na stronie internetowej i/lub w mediach społecznościowych logo #PolskaCzekaNaCIEBIE.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

reklama

Prezentacje w ramach akcji #PolskaCzekaNaCIEBIE:

POLSKIE WYBRZEŻE BAŁTYKU – RAJ DLA MIŁOŚNIKÓW PLAŻ I NATURY

NAJLEPSZE HOTELE Z BASENEM NAD POLSKIM MORZEM

POLECANE NAJLEPSZE HOTELE SPA NAD MORZEM - REKOMENDACJE EDENU

BEZPIECZNY HOTEL Co to dzisiaj znaczy i które hotele są bezpieczne?

BEZPIECZNE SPA W CZASACH KORONAWIRUSA – Dlaczego dobre SPA zawsze jest bezpieczne i dlaczego właśnie teraz warto korzystać ze SPA?

 

 

 

 

PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor