fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Najlepsze Hotele SPA w Polsce

Wkrótce 100. numer Magazynu EDEN. 10 lat EDENU i 10 lat rynku SPA i Wellness w Polsce to doskonały pretekst do świętowania. Nasz jubileusz zaczynamy w kwietniu od promocji wyjątkowej publikacji „100 Najlepszych hoteli SPA w Polsce”.

Na fali sukcesu i ogromnego zainteresowania Konkursem Najpiękniejsze SPA w Polsce oraz z okazji wydania 100. numeru Magazynu EDEN SPA & Wellness ukaże się wyjątkowa publikacja "100 Najlepszych hoteli SPA w Polsce". Będzie ona uhonorowaniem najlepszych hoteli SPA w kraju, a gościom hotelowym (polskim i zagranicznym) pomoże w wyborze miejsca na weekend, urlop, ferie czy wakacje.

To prestiżowe, eleganckie i ekskluzywne wydawnictwo prezentuje wybrane, najlepsze obiekty SPA w Polsce, a także walory miejscowości uzdrowiskowych i turystycznych w poszczególnych regionach. Hotele zostały wybrane przez redakcję Magazynu EDEN SPA & Wellness – jedynego pisma od dziesięciu lat promującego SPA i życie w stylu wellness, a także przez naszych Ekspertów oraz czytelników zgłaszających swoje ulubione SPA w Konkursie Najpiękniejsze SPA 2014.

Patronem publikacji jest Polska Organizacja Turystyczna.

"Najlepsze hotele SPA w Polsce" to publikacja dwujęzyczna (polsko-angielska), będzie dostępna w salonach prasowych Empik, RUCH, Inmedio, hotelach SPA i day SPA, klinikach medycyny estetycznej, centrach informacji turystycznej, a także Regionalnych Organizacjach Turystycznych oraz przedstawicielstwach Polskiej Organizacji Turystycznej za granicą.

Promocja publikacji odbędzie się na krajowych i zagranicznych targach turystyczych, a także w magazynach lifestylowych i turystycznych, na portalach turystycznych (Onet.pl, rp.pl) oraz na portalu www.SPAeden.pl, na dedykowanych stronach internetowych i portalach społecznościowych, jak FB. Elektroniczna wersja "Najlepszych hoteli SPA w Polsce" dotrze do 17 tys. subskrybentów naszego newslettera. Poszczególne obiekty będą zaś prezentowane w specjalnej sekcji dedykowanej na portalu www.SPAeden.pl.

10 lat Magazynu EDEN to tak naprawdę również 10 lat rozwoju rynku SPA i Wellness w Polsce. W połowie ubiegłej dekady zaczął się trend, który zmienił nasze wyobrażenie o wypoczynku i przeobraził zarówno rynek turystyczny, hotelarski, jak i urodowy. Zmienił podejście nas wszystkich do sposobów na relaks i dbanie o swoje ciało i ducha, o kondycję fizyczną, psychiczną i umysłową.

Dlatego nasz jubileusz obchodzić będziemy między innymi podczas XX Targów Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie, w towarzystwie całej, zaprzyjaźnionej z nami rodziny SPA & Wellness. Już dzisiaj zapraszamy na Wyspę SPA przygotowaną przez EDEN oraz uroczystość podsumowującą minione dziesięciolecie. Wtedy też ogłosimy start tegorocznego konkursu Najpiękniejsze SPA i to także w wersji międzynarodowej! Do zobaczenia 17 kwietnia!

Ambasadorami naszej akcji promowania idei SPA i życia w stylu wellness, której częścią jest  Konkurs Najpiękniejsze SPA w Polsce orapublikacja "Najlepsze hotele SPA w Polsce" są znani i lubiani dziennikarze telewizyjni: Beata Sadowska i Jarosław Kret.

EDEN to biblijny raj, miejsce, gdzie czas upływa w harmonii, a troski dnia codziennego nie mają do nas dostępu… Magazyn EDEN powstał by poszukiwanie „ziemskich rajów” było łatwiejsze. Mija 15 lat, odkąd jesteście z nami. Dziękujemy!
Prezentujemy krótką relację filmową z Gali Najpiękniejsze SPA 2015.
Album „100. Najlepsze hotele SPA w Polsce” okazał się hitem tego lata. A ponieważ jest niezwykle pomocny w wyborze miejsc nie tylko na wakacje, ale też na weekend, święta czy ferie zimowe, nakład został wyczerpany. Ostatnie egzemplarze można zamówić pod adresem: prenumerata@magazyneden.pl. JUŻ WKRÓTCE NOWY ALBUM!
Spragnionym relaksu położony pod Kielcami hotel proponuje fantastyczne zabiegi w SPA, wypoczynek w ekskluzywnej strefie basenów i saun, wyśmienitą kuchnię oraz klubowe wieczory przy muzyce. Zapraszamy do SPA w Odyssey Clubhotel, który w jedynym w Polsce Rankingu 100 NAJLEPSZYCH HOTELI SPA W POLSCE, zajął zasłużone 1. miejsce!
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor