fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Eden w poszukiwaniu lata

Honoré de Balzac mówił, że czym jest Słońce dla Ziemi, tym miłość dla duszy. Choć na brak słońca, a także wysokich temperatur, nie mogliśmy w tym roku narzekać, nieuchronnie zbliża się czas, gdy będzie go coraz mniej. Czym wypełnić tę pustkę? Jak radzić sobie z deficytem światła, miłości, dobrej energii?


okladka-600Jednym z pomysłów jest zatrzymanie lata. Fizycznie można to zrobić, podróżując – podążając za słońcem i łagodnym, ciepłym wiatrem muskającym nas po twarzy. Jeszcze przez chwilę wystarczy krótka podróż na południe Europy, choćby na hiszpańskie Baleary – wyspy ukochanych przez możnych tego świata, ale przyjazne także dla maluczkich. Możecie wybrać słynną Majorkę, roztańczoną Ibiżę, albo jeszcze lepiej – Minorkę lub Formenterę – miejsca magiczne, owiane nutą wyspiarskiej nostalgii i bardzo bliskie naturze.
A jeśli czas tegorocznych podróży już minął, zatrzymajcie wspomnienia. Nawet muszelka z bałtyckiej plaży czy zasuszony kwiat z przydomowej działki mają w sobie energię, która może uzupełniać nasz deficyt światła i ciepłych uczyć. Kilka innych pomysłów znajdziecie w tym wydaniu EDENU.
Ponieważ jednak samymi wspomnieniami żyć nie możemy, warto zadbać także o inne „pamiątki z wakacji” – niedoskonałości skóry, które zafundowało nam upalne lato. Nasz Dział Urody jest do waszej dyspozycji.
I wreszcie rzecz na przyszłość – magiczne miejsca, o których warto wiedzieć i do których warto się kiedyś wybrać. Zbliża się czas rozstrzygnięć w konkursie Najpiękniejsze SPA 2015 (wybór najlepszych hoteli SPA w Polsce) oraz Perfect SPA 2015 (wybór najlepszych hoteli SPA w Hiszpanii, Niemczech, Tunezji, Chorwacji i na Węgrzech).

Jeśli wiecie o hotelu godnym polecenia, koniecznie zgłoście go do konkursu lub po prostu na niego zagłosujcie! A my zadbamy, by dowiedzieli się o nim wszyscy zainteresowani kolekcjonowaniem pięknych wspomnień…

W tym numerze m.in.:

Wyspy gwiazd – Baleary na jesień

Spektakle Natury – Niemieckie parki narodowe

Rodzinne uzdrowisko – prezentacja hotelu Grand Lubicz w Ustce

Romantyczny luksus – prezentacja hotelu Pałac Żelechów

Jestem silna i krucha – Spotkania w Edenie z aktorką Anną Korcz

Skóra pod specjalnym nadzorem – czyli tajniki pielęgnacji skóry wrażliwej

Pamiątki z wakacji – sposoby na przebarwienia skóry

Zatrzymaj lato – jak nie stracić letniej radości życia

Koktajl witamin i minerałów – Pomidory dla zdrowia i urody

W Kuchni Wellness – Sztuka na talerzu – modna na Art Food

a w dziale Profesjonalnie o SPA – Najlepsze lata przed nami – rozmowa z Andrzejem Chmielewskim

PREZENT!

W prezencie otrzymacie już 7 część z serii Muzykoterapia w EDENIE – Rodzinny relaks – na płycie niezwykły duet: muzyka klasyczna i dźwięki natury.

 Muzykoterapia w Edenie cz 7 rodzinny relaks

baner konkurs najpiekniejsze spa

baner najpiekniejsze spa hiszpaniabaner najpiekniejsze spa wegry

baner najpiekniejsze spa chorwacjabaney najpiekniejsze spa niemcy

baney najpiekniejsze spa tunezja

 

Dlaczego Terapia Sercem? Dlaczego Terapia Miłością? Dlaczego terapia w ogóle?
Żyj Wellness! My żyjemy wellness od 15 lat - tyle na rynku istnieje Eden, który jako pierwszy magazyn w Polsce specjalizował się od początku w promowaniu zdrowego, dobrego, pogodnego i pięknego życia. 
EDEN to biblijny raj, miejsce, gdzie czas upływa w harmonii, a troski dnia codziennego nie mają do nas dostępu… Magazyn EDEN powstał by poszukiwanie „ziemskich rajów” było łatwiejsze. Mija 15 lat, odkąd jesteście z nami. Dziękujemy!
Prezentujemy krótką relację filmową z Gali Najpiękniejsze SPA 2015.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor