fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Biostolik Rullo – oświetli, ogrzeje, ozdobi

Biostolik Rullo produkowany przez firmę Hitze to dekoracyjny element wyposażenia wnętrz, który ze względu na łagodne źródło światła w każdym pomieszczeniu stworzy wyjątkowy i romantyczny nastrój.


hitze biostolik rullo red spaedenStolik wyróżnia się oryginalnym designem i kształtem, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne tarasów, ogrodów, restauracji, hoteli czy SPA.

Biostolik jest bezpieczny w użytkowaniu, nie wymaga prądu. Zasilany jest bezwonnym i ekologicznym biopaliwem, nie wydziela dymu i sadzy. Emituje ciepło, wytwarzając wokół nastrojową aurę. Linia biostolików RULLO dostępna jest w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym.

www.hitze.pl

Mimo że Wietnam na obecnej mapie SPA nie zajmuje ważnej pozycji, to biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju i ambicje mieszkańców, już wkrótce kraj ten może stanąć w szranki z Tajlandią i Indonezją.
W samym sercu tętniącego życiem Mediolanu na turystów czego hotel Boscolo Milano Autograph Collection, znakomity punkt wypadowy dla osób interesujących się jedzeniem, butikami luksusowych marek i zakupami.
Położony u stóp góry Jastrzębicy, nowootwarty, czterogwiazdkowy Hotel Żywiecki Medical SPA & Sport łączy w sobie nowoczesny design, inspirujące elementy folkloru Żywiecczyzny oraz poziom usług rodem z najlepszych kurortów uzdrowiskowych Europy.
Australijska grupa hoteli butikowych 8Hotel posiada w Sydney pierwszy w historii hotel astrologiczny.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor