fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

ABC kosmetologii

Co to jest peeling kawitacyjny i jakie ma właściwości? Na czym polega fotoodmładzanie? Jakie zabiegi są najlepsze dla cery trądzikowej, a jakie dla tłustej? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, sięgnij po nową książkę „Praktyczna kosmetologia krok po kroku”.

Książka wypełnia lukę na rynku wydawniczym publikacji z dziedziny kosmetologii, traktując tematykę zdrowia i urody jako nierozerwalną całość. Jej adresatami są zarówno lekarze i kosmetyczki, jak też wszyscy, którzy zdają sobie sprawę, że poprzez właściwe pielęgnowanie i upiększanie skóry prowadzi droga do zdrowia, urody i powodzenia w życiu. Dowiesz się z niej wielu rzeczy, które pomogą ci w wyborze właściwego zabiegu.
„Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Kosmetologia twarzy” – Anna Kamińska, Katarzyna Jabłońska, Anna Drobnik. Wydawnictwo PZWL.

29 października w Operze Narodowej w Warszawie odbyła się polska premiera książki „Sukces w twoich rękach” Lydii Sarfati – twórczyni marki Repechage, bazującej na zbawiennym dla skóry działaniu alg.
Czytam, więc jestem?! Ostatnio hasło to traci na znaczeniu. Coraz mniej osób sięga po powieści, opowiadania, a nawet dłuższe artykuły w czasopismach. Wolimy surfować w Internecie. Zdaniem naukowców czytanie jest ważne i nie powinniśmy rezygnować z czytania publikacji papierowych. Badania z ostatnich lat pokazują, że bardzo dużo wtedy tracimy. Oto 7 nowych powodów, dla których warto czytać książki.
„Medycyna estetyczna” to kompleksowe źródło informacji na temat aktualnego stanu wiedzy z zakresu medycyny estetycznej.
Oparta na najnowszych badaniach naukowych książka w przystępny i fascynujący sposób wprowadza w świat genetyki na co dzień.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor