fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Bądź fit

Co jeść na śniadanie, aby zachęcić organizm do działania, a co na kolację, aby nic nie poszło w boczki? Jak jeść zdrowo i świadomie, ale równocześnie smacznie i bez zbędnych wyrzeczeń?

Kuchnia Fit okładka magazyn EdenTe i inne tajemnice odkryjemy w książce „Kuchnia fit” Konrada Gacy, znanego dietetyka zwanego „chudotwórcą”. To publikacja nie tylko dla otyłych, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą odżywiać się zdrowo, smacznie i mądrze. W książce oprócz konkretnych przepisów na każdą porę dnia, znajdziemy też niezwykłe historie osób, które dzięki programowi do walki z otyłością Gaca System pozbyły się nie tylko kilogramów, ale też kompleksów oraz problemów zdrowotnych.

„Kuchnia fit”, Konrad Gaca, Wydawnictwo Burda Książki

Piosenkarka, która śpiewa sercem. To rzadki dar. Tak jak jej ogromna pogoda ducha i miłość do ludzi. Może wypływa to z faktu, że nieustannie towarzyszy jej głośny, szczery śmiech i niezwykłe „aniołowo”.
Zamiast stosować suplementy spalające tłuszcz, warto włączyć do diety naturalne produkty o działaniu przyspieszającym redukcję tkanki tłuszczowej.
„Kuchnia Fit 2. Wspólne gotowanie”” to zbiór oryginalnych propozycji dań autorstwa nie tylko Konrada Gacy, ale także czytelników, znanych polskich blogerów i szefa kuchni hotelu Gaca SPA, Emila Sojko.
Alga o wdzięcznej nazwie chlorella. Modę na ten produkt przywiał wiatr z zachodu, ponieważ to żywieniowe cudeńko zrobiło furorę wśród światowych gwiazd. Do największych fanek chlorelli należą Jennifer Aniston, Miranda Kerr czy Victoria Beckham, a w Polsce Anna Lewandowska i Agnieszka Cegielska.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor