fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

MOJA POLSKA

Często polecamy książki dla przyszłych mam, ale warto też zadbać o edukację dzieci. Szkoła, tablety i smartfony nie zrobią tego za nas.

 Moja Polska Soltyk
O książce „Moja Polska” wspominamy tym chętniej, że jego autorką jest Katarzyna Sołtyk, nasza redakcyjna koleżanka. Napisała ona już niejedną książkę promującą nasz kraj i jego atrakcje, ale tym razem postanowiła Polskę przybliżyć młodym czytelnikom. Kto z was jest dumny, że jest Polakiem? Katarzyna Sołtyk na pewno jest i swoim czytelnikom pragnie pokazać, że oni też powinni być dumnymi Polakami. „Moja Polska” to nie jest zwykły album ani też encyklopedia. To jest wielka, przepiękna wizytówka naszego kraju. W tej wspaniale zilustrowanej książce dzieci znajdą najważniejsze fakty z polskiej historii, kultury, tradycji i nauki. A więc spotkają tam boćka i bielika, poznają świętej pamięci Jana Pawła II i legendę Lecha Wałęsy, poznają twórców Wiedźmina, Lema i Sapkowskiego. Przeczytają o wydarzeniach i postaciach, które na zawsze wpisały się w dzieje naszej ojczyzny i zmieniły nie tylko ją, ale także Europę i świat. W tej książce zarówno młodzi czytelnicy, jak i ich rodzice znajdą to, co bez dwóch zdań możemy nazwać symbolami Polski i przekonają się, z jak wielu powodów my, Polacy, możemy być dumni.
„Moja Polska” Katarzyna Sołtyk, Wydawnictwo Wilga

Można ją nazwać szeryfem w spódnicy. Ale sama przyznaje się do głębokiej wrażliwości kryjącej się pod twardą skorupą. Najważniejsza jest dla niej Rodzina, do której codziennie wraca. Z Anną Korcz o najważniejszych wartościach w życiu rozmawia Katarzyna Sołtyk.
„Jeśli widzisz kogoś bez uśmiechu, daj mu jeden ze swoich” brzmi birmańskie przysłowie. Jak hojni potrafią być Birmańczycy przekonuję się podczas każdej kolejnej podróży po Kraju Tysiąca Złotych Pagód.
Wakacje to czas rodzinnych wyjazdów. Co powiecie na wyjazd z dziećmi w tropiki, ale bez wielogodzinnego lotu samolotem? Albo na spotkanie oko w oko z lwem, ale bez obawy o swoje życie i zdrowie. Takie atrakcje czekają tuż za naszą zachodnią granicą, w Brandenburgii.
Piernikowe miasto, gród Kopernika, Kraków Północy. Tak mówi się o Toruniu, mieście, które wydało na świat największego astronoma i najsmaczniejsze pierniki.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor