Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

W dobie Internetu, elektroniki i zanikania kontaktów międzyludzkich, komunikacja staje się naszą piętą achillesową.

Komunikacja bez barier 2
 

Książka „Komunikacja bez barier” wychodzi na przeciw naszym problemom. Prezentuje mnóstwo przykładów z życia codziennego pokazujących, jakie są podstawowe błędy i bariery w komunikacji, zarówno w pracy jak i w domu. Tona dowcipów i anegdot. Kilogramy ilustracji. Garść ćwiczeń i testów. Przystępny język. Wartościowe podpowiedzi. Praktyczne narzędzia do zastosowania w codziennym życiu. Napisana z poczuciem humoru i ilustrowana świetnymi rysunkami Kate Bauer.
Jeśli jesteś: żoną bądź mężem, dziewczyną swojego chłopaka lub chłopakiem swojej dziewczyny, rodzicem bądź dzieckiem, nauczycielem lub uczniem, szefem bądź pracownikiem, to niewątpliwie jest książka dla ciebie! Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo praktyczny poradnik z przykładami problemów w komunikacji, jakie przydarzają się nam codziennie, oraz prostymi podpowiedziami, jak ich unikać i jak poprawić relacje międzyludzkie za pomocą odpowiedzialnego porozumiewania się.
„Komunikacja bez barier. Jak rozumieć i być rozumianym ” Beata Kozyra, MT Biznes

Podobne artykuły

Pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Czy jednak jeszcze pamiętamy, że człowiek z natury nie jest dodatkiem do komputera czy smartfona, tylko istotą żywą, myślącą i potrzebującą kontaktu z naturą?
800 stron, 150 kolorowych ilustracji. Najnowsza książka Waltera Isaacsona to pobudzający wyobraźnię literacki portret Leonarda da Vinci. Odwołując się do liczących tysiące stron notatników geniusza, a także do najnowszych odkryć związanych z jego życiem i dorobkiem, autor snuje porywającą opowieść i po mistrzowsku splata wątki twórczości artystycznej Leonarda z jego dokonaniami naukowymi.
Kto chciałby być szczęśliwy? Oczywiście każdy! Przytłoczeni codziennymi stresami i problemami, nie potrafimy uwierzyć, że to wcale nie takie trudne. Sprawdź, jak robią to inni. Może wśród 33 sposobów na szczęście podpatrzonych podczas podróży dookoła świata, znajdziesz swoją drogę, która zmieni twoją codzienność.
To historia o kobiecie, która pragnie tego, co my wszyscy, czyli szczęścia.
Książka „Chyba umieram” to kompletny przewodnik po objawach chorób. Jej autorzy doradzają, kiedy zgłosić się do lekarza, a kiedy wyluzować. Przyda ci się, nawet jeśli nie jesteś hipochondrykiem.
„Medycyna estetyczna” to kompleksowe źródło informacji na temat aktualnego stanu wiedzy z zakresu medycyny estetycznej.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz