Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

„W pogoni za słońcem” to pełna pouczających wskazówek książka oparta na najnowszych odkryciach nauki napisana. O życiodajnych promieniach słońca, ich wpływie na nasze zdrowie i szczęście.

Linda Gedes w pogoni za sloncem 2

Coraz więcej czasu spędzamy w ciemnych biurach lub przed jasno świecącymi, niebieskimi ekranami, a coraz mniej na świeżym powietrzu, wystawieni na życiodajne promienie słoneczne. Tymczasem do zdrowego i szczęśliwego życia słońce jest nam niezbędne. Najnowsze badania dowodzą, że stopień ekspozycji na światło słoneczne przez całe nasze życie – a nawet przed naszymi narodzinami – może mieć znaczny wpływ na poziom ryzyka rozwoju wielu chorób: od depresji po cukrzycę. „W pogoni za słońcem” to pełna pouczających wskazówek książka oparta na najnowszych odkryciach nauki. Wraz z Lindą Geddes, dziennikarką popularnonaukową magazynu „New Scientist”, przenosimy się do starożytności, by wziąć udział w ceremoniach towarzyszących przesileniom słonecznym. Potem trafiamy na Międzynarodową Stację Kosmiczną, gdzie prowadzi się badania nad snem. Poznamy nieoczekiwane korzyści zdrowotne płynące z ekspozycji na światło słoneczne i przekonamy się jaką wiedzę na temat snu posiadają amisze.
„W pogoni za słońcem” Linda Geddes, Wydawnictwo Insignis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

Pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Czy jednak jeszcze pamiętamy, że człowiek z natury nie jest dodatkiem do komputera czy smartfona, tylko istotą żywą, myślącą i potrzebującą kontaktu z naturą?
800 stron, 150 kolorowych ilustracji. Najnowsza książka Waltera Isaacsona to pobudzający wyobraźnię literacki portret Leonarda da Vinci. Odwołując się do liczących tysiące stron notatników geniusza, a także do najnowszych odkryć związanych z jego życiem i dorobkiem, autor snuje porywającą opowieść i po mistrzowsku splata wątki twórczości artystycznej Leonarda z jego dokonaniami naukowymi.
Kto chciałby być szczęśliwy? Oczywiście każdy! Przytłoczeni codziennymi stresami i problemami, nie potrafimy uwierzyć, że to wcale nie takie trudne. Sprawdź, jak robią to inni. Może wśród 33 sposobów na szczęście podpatrzonych podczas podróży dookoła świata, znajdziesz swoją drogę, która zmieni twoją codzienność.
Książka „Chyba umieram” to kompletny przewodnik po objawach chorób. Jej autorzy doradzają, kiedy zgłosić się do lekarza, a kiedy wyluzować. Przyda ci się, nawet jeśli nie jesteś hipochondrykiem.
To historia o kobiecie, która pragnie tego, co my wszyscy, czyli szczęścia.
Przepiękny, wysmakowany i pękający w szwach od niesamowitych ciekawostek „Atlas odkrywców” to oryginalny atlas świata, który zabiera czytelnika w edukacyjną podróż po najciekawszych miejscach naszej planety.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz