fbpx

10. GALA PERFECT SPA AWARDS 2018 PEŁNA GWIAZD I NAJLEPSZYCH SPA

Jubileuszowa, 10. Gala Perfect SPA Awards 2018 należała do wyjątkowo udanych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, a nagrody odbierali właściciele i dyrektorzy najlepszych SPA w Polsce.

Logo Perfect SPA AwardsJubileuszowa Gala Perfect SPA Awards 2018 nie tylko należała do udanych, ale też była pełna niespodzianek. Pierwszą z nich, jak zapewne zauważyli wszyscy uczestnicy, była zmiana logo Perfect SPA Awards. Kolejną – bliskowschodni szczyt, który bezskutecznie próbował utrudnić naszym gościom dotarcie na galę. Trzecią – obecność tylu znamienitych gwiazd. Choć to już raczej zwyczaj niż niespodzianka. No ale nigdy nie wiadomo, kto tym razem wystąpi na scenie, wręczając nagrody najlepszym SPA. Były też nagrody specjalne, jubileuszowy tort, a nawet łzy wzruszenia.

Gala Perfect SPA Awards 2018 gwiazdy

Gala Perfect SPA Awards 2018 odbyła się 13 lutego w pałacowych wnętrzach Hotelu Bellotto w Warszawie. Zwycięskie statuetki wręczało znakomite grono gwiazd, a wśród nich: Marieta Żukowska, Odeta Moro, Marta Kuligowska, Anita Sokołowska, Izabela Kuna, Mariola Bojarska, Beata Chmielewska–Olech, Renata Dancewicz, Lidia Popiel, Aleksandra Hamkało, Natalia Kukulska, Katarzyna Żak i Jarosław Kret, a także w imieniu prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej – Jacek Janowski, dyrektor departamentu promocji turystyki krajowej. Imprezę dla prawie 250 gości poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno, a uroczystość uświetnił zachwycający, musicalowy występ zespołu Studio Accantus.Studio Accantus Gala Perfect SPA Awards 2018

Perfect SPA International

W trwającym 8 miesięcy konkursie uczestniczyło ponad 200 obiektów SPA, na które oddano ponad 42 tys. głosów. Nagrody przyznano w 22 kategoriach. W kategorii Perfect SPA International zgłoszonych było ponad 60 obiektów, z czego zdecydowana większość to były hiszpańskie SPA. Hiszpania bowiem, podobnie jak Polska, ma bogate tradycje uzdrowiskowe, a stąd prowadzi już bardzo krótka droga do hoteli SPA. Hiszpania to ponad 4000 km wybrzeża kontynentalnego oraz popularne wśród polskich turystów Wyspy Kanaryjskie i Baleary. Nie może więc dziwić fakt, że hiszpańskie obiekty SPA łączą tradycyjne terapie bazujące na licznych źródłach mineralnych z talasoterapią oraz egzotycznymi rytuałami.

W Perfect SPA International wyróżniono hiszpański kompleks SHA Wellness Clinic w Alicante oraz Czeski Alchymist Grand Hotel w Pradze. W imieniu Sha Wellness Clinic nagrode odebrała Isabel Martin Benitez, Radca ds. Turystyki przy Ambasadzie Hiszpanii w Polsce.

Isabel Martin Benitez Jaroslaw Kret Gala Perfect SPA Awards 2018

Perfect SPA Awards – Wybór Gości

Polskich zwycięzców wyłoniono m.in. na drodze głosowania internetowego odbywającego się na portalu www.SPAeden.pl. Wśród laureatów znalazł się Hotel Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach, który uznano za najlepszy w kategorii Hotele SPA nad morzem. Nad jeziorami triumfował obiekt funkcjonujący zaledwie od siedmiu miesięcy –  Notera Hotel SPA Bory Tucholskie, a w górach wygrał Hotel & Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie–Zdroju. W centrum był remis – nagrodzono dwa obiekty: Pałac i Folwark Łochów oraz Afrodyta Biznes & SPA w Radziejowicach. Warszawskie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie już drugi raz z rzędu odebrało nagrodę w kategorii Perfect Day SPA. Nagrody w tych kategoriach wręczał Jacek Janowski, dyrektor departamentu promocji turystyki krajowej POT.

Gala Perfect SPA Awards 2018 POT

Perfect SPA Awards – Wybór Ekspertów

Niezależnie od głosowania internetowego, 16 laureatów wybrała 14-osobowa kapituła konkursu złożona ze specjalistów z branży SPA&Wellness. Wśród najlepszych znaleźli się:

Czarny Potok Resort & SPA – Najlepszy Resort SPA

z rąk Jarosława Kreta nagrodę odebrał dyrektor marketingu, Artur Kopacz

Hotel Mercure Kasprowy – Najlepszy Sieciowy Hotel SPA

Marieta Żukowska statuetkę i dyplom wręczyła właścicielom obiektu, Adamowi i Małgorzacie Bachleda-Curuś

Manor House SPA – Pałac Odrowążów – Najlepszy Holistyczny Hotel SPA

Justyna Kurowska, PR manager przyjęła nagrodę od Odetty Moro

Hotel Malinowy Raj – Najlepsze Uzdrowiskowe SPA

Katarzyna Przygoda, manager hotelu, otrzymała nagrodę z rąk Lidii Popiel

Columna Medica – Najlepsze Medical SPA

Natalia Kukulska wręczyła trofea swojej imienniczce – Natalii Tomzik, która jest dyrektorem zarządzającym obiektu

Najlepszy Historyczny Hotel SPA – Pałac Żelechów

Klaudia Mirosz-Oleś, koordynator sprzedaży i marketingu, odebrała nagrodę z rąk Marty Kuligowskiej

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort – Najlepszy Hotel SPA dla Rodzin

Justyna Stachowiak, dyrektor SPA odebrała nagrodę od Anity Sokołowskiej

Heron Live Hotel – Najlepszy Romantyczny Hotel SPA

W tej kategorii nagrodę wręczała Izabela Kuna, a odbierał Piotr Ledworuch, dyrektor generalny hotelu

Hotel Kocierz & SPA – Najlepszy Hotel SPA dla Aktywnych

Mariola Bojarska wręczyła statuetkę i dyplom Annie Rusinek, manager SPA

Fabryka Wełny Hotel & SPA – Najlepsze Miejskie SPA

Beata Chmielowska-Olech przekazała zwycięskie trofea Sylwii Raczyńskiej, dyrektorowi hotelu

Hotel Dębowy Biowellness & SPA - Najlepszy Hotel Wellness

Nagrodę z rąk Renaty Dancewicz odebrała Marta Bałuchowska, specjalista PR

Najlepszy Hotel SPA dla Biznesu – Nosalowy Dwór Resort & SPA

Olga Kryczka, manager SPA odebrała nagrodę z rąk Jarosława Kreta

Najlepszy Butikowy Hotel SPA – Talaria Resort & SPA

Ewelina Królik odebrała nagrodę z rąk Katarzyny Żak

Najlepszy Nowy Hotel SPA – Hotel Barczyzna Medical SPA

Kamil Rudolf, dyrektor hotelu, przyjął nagrodę z rąk Jarosława Kreta

Najlepszy Hotel SPA z Aquaparkiem – Hotel Aquarion z Zakopanego

Nagrodę z rąk Jarosława Kreta przyjął Paweł Migacz, dyrektor hotelu, któremu na gali towarzyszyła ambasadorka tego nowego obiektu, Monika Zamachowska

Najlepsze Day SPA – Klinika La Perla SPA Warszawa

Kalina Ben Sira, prezes La Perla SPA odebrała nagrodę z rąk Aleksandry Hamkało

akpa20190213 spa awards18 pp 5705 LOW

akpa20190213 spa awards18 pp 6041 LOW

 

akpa20190213 spa awards18 pp 5686 LOW

 

akpa20190213 spa awards18 pp 6342 LOW

akpa20190213 spa awards18 pp 6386 LOW

akpa20190213 spa awards18 pp 6577 LOW

Najlepsi z najlepszych

Głosami internautów i jurorów głosujących w konkursie Perfect SPA Awards, a także gości wyrażających swoje opinie na najpopularniejszych portalach rezerwacyjnych wyłoniono też „najlepszego z najlepszych”.

Best SPA Hotel 2019 został Odyssey ClubHotel Wellness & SPA.

akpa20190213 spa awards18 pp 6074 LOW

To wynik prowadzonego od kilku lat niezależnego rankingu „100 Best SPA Hotels”, który wyłania najlepszą 100. wśród hoteli SPA & Wellness.

Z okazji 10. edycji Perfect SPA Awards oraz 15-lecia Magazynu Eden, przyznano też nagrody specjalne dla wyróżniających się w branży SPA & Wellness osób, firm i obiektów.

Tytułem Perfect SPA Creator uhonorowano Urszulę Peryt-Patrzałę, prezes firmy Thalgo Polska, która w tym roku również obchodzi jubileusz - 25-lecia.

akpa20190213 spa awards18 pp 6136 LOW

Oprócz kosmetyków, w uzdrowiskach i SPA, równie ważny jest sprzęt służący do terapii i zabiegów. Przy okazji wręczania nagrody dla Najlepszego Uzdrowiskowego SPA i Najlepszego Medical SPA, Firma BTL Polska otrzymała nagrode specjalną za innowacyjność i nieustające poszukiwanie najlepszych rozwiązań problemów zdrowotnych i estetycznych. Nagrodę odebrał Sławomir Sobusiak - Dyrektor Zarządzający BTL Polska.

akpa20190213 spa awards18 pp 5885 LOW

Wśród obiektów wyróżnionych nagrodami specjalnymi znalazły się:

Hotel Warszawianka z Jachrance

Słoneczny Zdrój z Buska-Zdroju

Villa Park w Ciechocinku

Afrodyta SPA w Ośnie Lubuskim

akpa20190213 spa awards18 pp 6189 LOW

Na koniec gali na gości czekał wielki urodzinowy tort. Gala Perfect SPA Awards po raz kolejny wyznaczyła wysoką poprzeczkę tym wszystkim, którzy chcą w tej branży konkurować z najlepszymi. Okazała się wielkim medialnym sukcesem, a wszyscy goście wychodzili z niej w wyśmienitych nastrojach, obiecując, że za rok też będą chcieli się tu znaleźć.

Gala Perfect SPA Awards 2018 tort

eden

logo POT

Sponsorzy Perfect SPA Awards 2018

Media Perfect SPA Awards 2018

 

 

Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Poznaj najlepsze hotele SPA w Polsce wyłonione w prestiżowym konkursie Perfect SPA Awards 2018. Trwa kolejna edycja Polskich Oskarów SPA & Wellness, a tymczasem palmę najlepszych hoteli SPA w Polsce wciąż dzierżą laureaci zeszłorocznego konkursu. Przypomnijmy sobie najlepszych.
Poznaj szczegółowe zasady 12. edycji Konkursu Perfect SPA Awards. Wybierz ulubiony hotel SPA w Polsce i ulubiony salon SPA w swoim mieście.
Album „100. Najlepsze hotele SPA w Polsce” okazał się hitem tego lata. A ponieważ jest niezwykle pomocny w wyborze miejsc nie tylko na wakacje, ale też na weekend, święta czy ferie zimowe, nakład został wyczerpany. Ostatnie egzemplarze można zamówić pod adresem: prenumerata@magazyneden.pl. JUŻ WKRÓTCE NOWY ALBUM!
NASZE WYDAWNICTWA

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Prawa 5 - Perfect SPA Zakończenie

logo SPAeden.pl

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor