fbpx

PHYTOMER Złotym Partnerem Gali Perfect SPA Awards 2022

Phytomer Złotym Partnerem Gali Perfect SPA Awards 2022. Francuska marka Phytomer to światowy ekspert w morskiej pielęgnacji skóry, od trzech pokoleń dzielący się swoją pasją do morza i kosmetyki.

 

Francuska marka Phytomer z zamiłowania do piękna oraz pasji do mórz i oceanów tworzy najbardziej kultowe zabiegi i kosmetyki. Ich stosowanie jest niczym podróż nad brzeg oceanu. Pozwala odpocząć, odzyskać blask i nabrać chęci do życia!

To jedna z najbardziej doświadczonych i najlepiej rozwiniętych marek naturalnej i morskiej pielęgnacji skóry. Jej produkty spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania pod względem bezpieczeństwa, tolerancji i jakości.

Od lat wyróżniana certyficatem Ecovadis Gold za działania na rzecz proekologicznego rozwoju i odpowiedzialności za środowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poznaj Phytomer - www.phytomer.pl

Dzięki wsparciu Partnerów 12. Gali Perfect SPA Awards odbyła się niezwykle potrzebna, a przy tym - jak się okazało - najlepsza w dziejach polskiej branży SPA & Wellness uroczystość wręczenia nagród nazywanych Polskimi Oskarami SPA & Wellness.
BTL Estetyka Złotym Partnerem 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. BTL Estetyka dostarczająca urządzenia i technologie pozwalające na odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu.
Kosmetyki PHYTOMER odkryją naturalne piękno twojej skóry. Ich składniki aktywne pochodzą wprost z morza, które posiada absolutnie wszystko, co jest niezbędne dla zdrowia i urody skóry.
Mesoestetic Złotym Parnterem 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. Marka mesoestetic to producent najwyższej jakości kosmeceutyków, urządzeń wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej oraz wyrobów medycznych.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor