fbpx

BTL ESTETYKA Złotym Partnerem Gali Perfect SPA Awards 2022

BTL Estetyka Złotym Partnerem 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. BTL Estetyka dostarczająca urządzenia i technologie pozwalające na odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu.

 

BTL Industries Limited jest międzynarodową firmą. Jesteśmy obecni w 58 krajach na 6 kontynentach. Wszędzie tam dostarczamy najwyższej jakości aparaturę medyczną do klinik, szpitali, przychodni, sanatoriów, ośrodków rehabilitacji i gabinetów medycyny estetycznej.

Ale nasza wizja to coś więcej niż produkowanie coraz lepszych i jeszcze bardziej skutecznych urządzeń. Naszym celem jest uszczęśliwianie ludzi, którzy dzięki naszym technologiom pokonują problemy, realizują marzenia i cieszą się pełnią życia. Potrzeby pacjenta leżą u podstaw każdej naszej decyzji, dlatego stale się rozwijamy, aby im sprostać.

Poznaj BTL Estetyka - www.btlestetyka.pl

Dzięki wsparciu Partnerów 12. Gali Perfect SPA Awards odbyła się niezwykle potrzebna, a przy tym - jak się okazało - najlepsza w dziejach polskiej branży SPA & Wellness uroczystość wręczenia nagród nazywanych Polskimi Oskarami SPA & Wellness.
Złotym Partnerem 11. Gali Perfect SPA Awards jest BTL Estetyka dostarczająca urządzenia i technologie pozwalające na odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu.
Mesoestetic Złotym Parnterem 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. Marka mesoestetic to producent najwyższej jakości kosmeceutyków, urządzeń wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej oraz wyrobów medycznych.
Nova Group Partnerem Diamentowym 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. Nova Group to lider wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor