fbpx

CZARNY POTOK RESORT SPA & CONFERENCE – ZDROWIE Z GÓR

Czarny Potok Resort SPA & Conference.

Hotel Czarny Potok to miejsce, które zachwyca o każdej porze roku!  Zapraszamy do  SPA w Hotelu  Czarny Potok, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Resort SPA.

HOTEL CZARNY POTOK – KRYNICA ZDRÓJ

Położony u stóp Jaworzyny Krynickiej ekskluzywny 4-gwiazdkowy Hotel Czarny Potok w Krynicy-Zdroju to najlepszy dowód na to, że luksus i natura mogą tworzyć harmonijną całość. Z jednej strony malownicze otoczenie beskidzkiej doliny, delikatnie szumiący potok i górskie szlaki tuż za progiem. Z drugiej – piękne wnętrza, Łaźnie Zdrojowe, 13 gabinetów SPA i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych w hotelowym Kids Clubie.

reklama

CZARNY POTOK – HOTEL NA KAŻDĄ PORĘ ROKU

W Hotelu Czarny Potok na gości czeka 236 komfortowych pokoi, restauracje, Chata Góralska, wielopoziomowy Mini Golf, prywatna plaża oraz sale konferencyjne doskonałe do organizacji konferencji, wesel, urodzin i innych imprez okolicznościowych. Czarny Potok położony jest 900 m od wyciągu narciarskiego, jest więc idealnym miejscem na wypoczynek dla miłośników „białego szaleństwa” oraz wspinaczek górskich. Krynica-Zdrój to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce z Jaworzyną na czele, ale też z wieloma innymi nowo wybudowanymi i zmodernizowanymi wyciągami, trasami do nart biegowych czy snowparkami. Poza sezonem zimowym Krynica i okolice przyciągają widokowymi szlakami turystycznymi, trasami rowerowymi i oczywiście pijalniami i źródłami wód leczniczych. Czarny Potok – hotel SPA w Krynicy-Zdroju.

CZARNY POTOK – HOTEL SPA

Usytuowanie Hotelu Czarny Potok w miejscowości uzdrowiskowej stało się inspiracją do stworzenia ekskluzywnego SPA.
Czarny Potok Resort SPA & Conference szczyci się rozległym i luksusowym Centrum Aqua & Wellness mieszczącym się na czterech poziomach. Składają się na nie Łaźnie Beskidzkie (zamknięta strefa termalna z m.in. beskidzką sauną suchą, górską ziołową i łaźnią parowo-błotną, prysznicem wrażeń), Łaźnie Zdrojowe z sauną suchą i łaźnią parową aromatyczną, basen rekreacyjny z różnorodnymi atrakcjami wodnymi, brodzik dla dzieci, wanna solankowa, jacuzzi, kriosauna oraz studio cardio i fitness. W strefie SPA hotelu Czarny Potok znajduje się 13 gabinetów zabiegowych, w których stosuje się najwyższej jakości produkty kosmetyczne marek Sothys, Yonelle, Guam, Organique, Secret Soap i Gehwol.
Górskie SPA Luxury Collection oferuje wędrówkę po świecie masaży i światowej klasy zabiegach, które zapewniają nie tylko piękny wygląd, rozkosz dla zmysłów, ale przede wszystkim trwałe rezultaty. Pobyt w Czarnym Potoku to doświadczenie luksusu, którego dopełnieniem jest najwyższa jakość obsług.Hotel Czarny Potok – Krynica-Zdrój

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

POLSKI OSCAR SPA & WELLNESS

HOTEL CZARNY POTOK RESORT & SPA

W NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYM KONKURSIE PERFECT SPA AWARDS 2018

WYBOREM EKSPERTÓW OTRZYMAŁ TYTUŁ:

Perfect SPA 2018 logo Czarny Potok

Oto 20 najlepszych hoteli SPA dla rodzin. Tutaj dzieci są szczęśliwe, a rodzice wypoczęci.
Album „100. Najlepsze hotele SPA w Polsce” okazał się hitem tego lata. A ponieważ jest niezwykle pomocny w wyborze miejsc nie tylko na wakacje, ale też na weekend, święta czy ferie zimowe, nakład został wyczerpany. Ostatnie egzemplarze można zamówić pod adresem: prenumerata@magazyneden.pl. JUŻ WKRÓTCE NOWY ALBUM!
Przyjaciółki w SPA to doskonały pomysł na weekend, a do tego podwójna przyjemność, połączenie relaksujących zabiegów z niespiesznymi rozmowami z bratnią duszą. Hotele SPA prześcigają się w ofertach SPA dla pań. Wybraliśmy najciekawsze pakiety SPA dla przyjaciółek – nad morzem, u stóp gór czy w Polsce centralnej. Każdy znajdzie coś dla siebie. 
Biały Kamień to odpoczynek w luksusie, ale niezobowiązująco, jakby od niechcenia, naturalnie, czyli najpełniej jak to tylko możliwe.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor