fbpx

HERON LIVE HOTEL – TUTAJ ŻYJE SIĘ NAPRAWDĘ

Heron Live Hotel – Perfect SPA 2018

Heron Live Hotel to miejsce pełne żywiołów, z energią czerpaną wprost z otaczającej go natury – bliskości gór, spokoju lasu, żywiołu wody. Goście Hotelu Heron odczuwają radość z życia wszystkimi zmysłami. Zapraszamy do SPA w Heron Live Hotel, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Romantyczny Hotel SPA.

HERONA LIVE HOTEL NAD JEZIOREM ROŻNOWSKIM

Heron Live Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego. Dolina Dunajca tworzy na tym odcinku przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego. Piękno rozgościło się tutaj na dobre. Stała oferta Hotelu Heron – trzy restauracje, luksusowe Live SPA, klub muzyczny – inspiracje czerpią wprost z natury. Wszystko po to, aby uwolnić marzenia, obudzić zmysły, porwać do niesamowitego. Te przeżycia mają w sobie coś z wiosennego przebudzenia, ale w Heron Live Hotel możesz ich doświadczać cały rok. Tutaj „nowe” staje się przyjemną codziennością.Heron Live Hotel – luksusowy hotel w górach.

HERON LIVE HOTEL – SPA, KTÓREGO NAPRAWDĘ DOŚWIADCZYSZ

W Heron Live Hotel bardziej niż słowa ceni się działanie. Właśnie dlatego w sposób szczególny zatroszczono się o zmysł dotyku. Goście Hotelu Heron mają do dyspozycji przestrzeń SPA, w której poczujesz się – zgodnie z definicją Sanus Per Aqua – Zdrowy Przez Wodę. Ale to nie wszystko! Pomimo zobowiązującego otoczenia Jeziora Rożnowskiego, wrażeń w Live SPA dostarcza nie tylko żywioł wody – to kompozycja skuteczności najnowocześniejszych urządzeń, doświadczenia eksperckiego teamu i bezpieczeństwa naturalnych produktów. Symbioza zmysłowych doświadczeń w Heron Live Hotel to prawdziwy detoks dla zestresowanych i zupełnie nowa jakość życia.Polska na weekend Heron masaz


Zobacz, zasmakuj, dotknij, posłuchaj – w HERON LIVE HOTEL.

 

POLSKIE OSCARY SPA & WELLNESS

HERON LIVE HOTEL W GRÓDKU NAD DUNAJCEM

W KONKURSIE PERFECT SPA AWARDS 2018 WYBOREM EKSPERTÓW OTRZYMAŁ TYTUŁ:

NAJLEPSZY ROMANTYCZNY HOTEL SPAPerfect SPA 2018 logo Heron

CZYTAJ TEŻ:

HERON LIVE HOTEL – BEST SPA HOTEL 2018

CZARNY POTOK RESORT SPA & CONFERENCE - ZDROWIE Z GÓR

HOTEL AQUARION - JEDYNY TAKI W ZAKOPANEM

MAŁOPOLSKA I KARPATY NA WEEKEND

HOTEL MERCURE KASPROWY ZAKOPANE - WSZYSTKO CZEGO PRAGNIESZ

KOCIERZ HOTEL & SPA - W SERCU BESKIDÓW

NOSALOWY DWÓR RESORT & SPA - PRZESTRZEŃ IDEALNEGO WYPOCZYNKU POD TATRAMI

 

Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem, luksusowy 5-gwiazdkowy hotel nad Jeziorem Rożnowskim, został zwycięzcą pierwszego Rankingu 100 Best SPA Hotels in Poland.
Najlepszy Hotel Wellness w konkursie Perfect SPA Awards 2018 to Hotel Dębowy Biowellness & SPA. Hotel Dębowy, kompleks obiektów z zabytkowym parkiem i wyjątkowym górskim mikroklimatem, zaprasza do jedynego w Polsce SPA wyspecjalizowanego w apiterapii.
Hotel SPA w górach? Polecamy najlepsze. W góry przyjeżdża więcej miłośników aktywnego wypoczynku, niż błogiego nicnierobienia. Znajdą tu najlepsze SPA w Polsce, w których w doskonały sposób łączy się sport z luksusem, relaksem, a nawet leczeniem.
Album „100. Najlepsze hotele SPA w Polsce” okazał się hitem tego lata. A ponieważ jest niezwykle pomocny w wyborze miejsc nie tylko na wakacje, ale też na weekend, święta czy ferie zimowe, nakład został wyczerpany. Ostatnie egzemplarze można zamówić pod adresem: prenumerata@magazyneden.pl. JUŻ WKRÓTCE NOWY ALBUM!
NASZE WYDAWNICTWA

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Prawa 5 - Perfect SPA Zakończenie

logo SPAeden.pl

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor