fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Konkurs Perfect SPA Professional

Rozpoczynamy 2. edycję Konkursu Perfect SPA Professional, który w 2020 roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zgłoś swój produkt, urządzenie lub usługę i walcz o nagrody w najbardziej prestiżowym konkursie branży SPA i Wellness!

Logo Perfect SPA ProfessionalPierwsza edycja Konkursu Perfect SPA Professional cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego ogłaszamy edycję 2022. Zgłoś swój produkt, urządzenie lub usługę i walcz o nagrody w najbardziej prestiżowym konkursie branży SPA i Wellness!

Prestiżowy konkurs Perfect SPA Awards rozszerza formułę. W lutym 2020 roku wręczymy nagrody nie tylko najlepszym obiektom SPA i Wellness, ale także producentom i dystrybutorom profesjonalnych kosmetyków, sprzętu i wyposażenia stref SPA, wellness i fitness w ośrodkach SPA i day SPA. Chcemy w ten sposób wyróżnić i docenić firmy i osoby, które przyczyniają się do dynamicznego rozwoju rynku i kreują ofertę zabiegową na światowym poziomie.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać do 15 lutego 2022 roku w kategoriach:

  • kosmetyki do twarzy i kosmetyki do ciała
  • zabiegi na twarz i zabiegi na ciało
  • urządzenia kosmetyczne na twarz i urządzenia kosmetyczne na ciało
  • urządzenia wellness
  • urządzenia do fizjoterapii
  • akcesoria i urządzenia fitness
  • sauny, jacuzzi i baseny
  • meble i wyposażenie

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - PLIK TEKSTOWY

FORMULARZ W FORMACIE PDF

Wypełniony formularz wraz niezbędnymi załącznikami należy do 15 lutego 2022 roku odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gala Perfect SPA Awards 2020

reklama

WRĘCZENIE NAGRÓD

Wyboru najlepszych produktów dokona profesjonalne Jury złożone z ekspertów z branży oraz przedstawicieli portalu SPAeden.pl.
Jury weźmie pod uwagę oryginalność i innowacyjność produktów i usług, ich walory użytkowe i jakość wykonania, opinie użytkowników oraz bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi normami.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 16 marca 2022, na wyjątkowym spotkaniu branży SPA i Wellness – Gali Perfect SPA Awards w Warszawie.

Gala Perfect SPA Awards 2018 Gwiazdy

Zgłoszenie produktu do udziału w konkursie Perfect SPA Professional 2022 jest równoznaczne z akceptacją przez Zgłaszającego wszystkich zasad zawartych w Regulaminie Konkursowym dostępnym na portalu SPAeden.pl.

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIESZ TUTAJ

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 882 105 165, 665 888 111

POZNAJ LAUREATÓW 1. EDYCJI KONKURSU

Trwa 12. edycja najważniejszego konkursu SPA & Wellness w Polsce. Jak co roku w konkursie PERFECT SPA AWARDS wyłonimy najlepsze hotele i day SPA w Polsce, Europie i na świecie. Trudne czasy wymagają nadzwyczajnych środków, dlatego też ta edycja konkursu będzie szczególna i wyjątkowo ważna.
Poznaj najlepsze hotele SPA w Polsce wyłonione w prestiżowym konkursie Perfect SPA Awards 2018. Trwa kolejna edycja Polskich Oskarów SPA & Wellness, a tymczasem palmę najlepszych hoteli SPA w Polsce wciąż dzierżą laureaci zeszłorocznego konkursu. Przypomnijmy sobie najlepszych.
Poznaj szczegółowe zasady 12. edycji Konkursu Perfect SPA Awards. Wybierz ulubiony hotel SPA w Polsce i ulubiony salon SPA w swoim mieście.
Regulamin konkursu PERFECT SPA PROFESSIONAL 2022. Przed zgłoszeniem do konkursu swoich usług i produktów, zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami Konkursu. Wysłanie zgłoszenia do udziału w Perfect SPA Professional jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w tym Regulaminie.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor