Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Resort Mark Brandenburg w Neuruppin to miejsce, w którym się odprężysz i skorzystasz ze słynnej sauny pływającej po jeziorze. A znajduje się bardzo blisko, w sąsiedującej z Polską niemieckiej Brandenburgii.

RELAKS W BRANDENBURGII

Zaledwie dwie godziny jazdy od granicy znajduje się Neuruppin i wyjątkowy Resort Mark Brandenburg – mówi Angelika Menze, była pełnomocniczka ds. partnerstwa Kraju Związkowego Brandenburgii i Polski w Poznaniu, która zaprasza nas do wyjątkowego relaksu w Resort Mark Brandenburg. Przyjechaliśmy tu, by odprężyć się i skorzystać z sauny pływającej po jeziorze, atrakcji, o której słyszeliśmy tyle dobrego. Już przy meldowaniu się w recepcji (nawet jeśli przybędziesz wcześniej i twój pokój nie będzie jeszcze gotowy) otrzymasz do dyspozycji wyposażenie do SPA i od razu możesz zanurzyć się w basenach termalnych.

Bezpośrednio pod hotelem – jak informuje obsługa – na głębokości 1700 metrów znajduje się źródło wód leczniczych. Wydobywana solanka termalna po procesie filtracji ma zawartość 16,7% soli i w różnym stężeniu dodawana jest do basenów. Dla nas najwspanialsze są baseny zewnętrzne i lecznicze oraz poprawiające nastrój działanie solanki. Czysty relaks!

Resort Mark Brandenburg 3

Resort Mark Brandenburg 4

Połączenie sauny pływającej po akwenie z przepięknym widokiem na wodę, a do tego kąpiel w jeziorze i solance to coś wspaniałego. O zmierzchu zachwyca kolorowa gra świateł w podświetlanych basenach zewnętrznych. Po tej niemal duchowej kąpieli w słonej wodzie i relaksie w saunie kolacja w restauracji Parzival smakuje wyjątkowo niesamowicie i jest najlepszym dopełnieniem dnia.

Resort Mark Brandenburg 1

Relaks z widokiem na jezioro

Rano czeka na nas niebiańskie śniadanie, pełne świeżych regionalnych potraw i soków. Siedząc w sali restauracyjnej, podziwiamy błyszczącą taflę jeziora, a już chwilę później korzystamy z basenów zewnętrznych – oczywiście z widokiem na jezioro. Około południa pozwalamy sobie na rytuał z misami tybetańskimi w biosaunie, w temperaturze 60°C. Przy tak pięknym widoku na jezioro trudno jest zamknąć oczy, ale jest to polecane, gdyż tylko wtedy można w pełni odczuć dobroczynne działanie dźwięków mis. Potem dla ochłody odważnie wskakujemy do jeziora. Jednak tylko na chwilę, bardzo krótką chwilę, gdyż woda jest dużo zimniejsza niż myśleliśmy.

Resort Mark Brandenburg

A teraz czeka na nas największa atrakcja – masaż. Rozkoszujemy się aromaterapeutycznym relaksacyjnym masażem i zabiegiem ajurwedyjskim. Pozbywamy się ostatnich napięć w ciele. Czysta rozkosz! Otuleni zapachem olejku do masażu przez cały dzień pozostajemy w przyjemnym rozluźnieniu i wspominamy ten wspaniały rytuał. Kiedyś wyruszymy stąd w drogę powrotną do Polski, ale jednego jesteśmy już pewni – przyjedziemy tu ponownie.
   
www.resort-mark-brandenburg.de

Rezerwacje: www.esky.pl

Resort Mark Brandenburg - Rezerwuj

RESORT MARK BRANDENBURG W KONKURSIE PERFECT SPA AWARDS 2019

Znasz ten obiekt i uważasz, że zasługuje na nagrodę?! Nie znasz go, ale chcesz się tam wybrać i skorzystać z term i pływającej sauny?! Zagłosuj, żeby wygrać pobyt w SPA.

baner PERFECT spa 681x224 BRANDENBURGIA

Resort Mark Brandenburg 6

Podobne artykuły

Przerwa, odpoczynek dla ciała i duszy, głęboki wdech i rozluźnienie. Położona tuż przy granicy z Polską Brandenburgia oferuje przepiękny naturalny krajobraz, wspaniałe pałace i dworki oraz doskonałą możliwość relaksu.
Oto 20 najlepszych hoteli SPA dla rodzin. Tutaj dzieci są szczęśliwe, a rodzice wypoczęci.
Na początku lipca pierwszych gości zaczął przyjmować nowy hotel SPA nad morzem – Sopotorium Medical Resort. Obiekt nawiązujący do tradycji przedwojennego Sopotu oferuje leczenie i rehabilitację w komfortowych warunkach czterogwiazdkowego hotelu oraz nowoczesne centrum kuracyjne.
Na Węgrzech zarejestrowanych jest ponad 1300 studni termalnych i blisko 300 kąpielisk leczniczych. Wiele współczesnych sanatoriów i hoteli powstało w latach 70. ubiegłego wieku, ale zmieniły się w nowoczesne SPA o światowym standardzie. Powstały też liczne, zupełnie nowe obiekty.
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Mimo że Wietnam na obecnej mapie SPA nie zajmuje ważnej pozycji, to biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju i ambicje mieszkańców, już wkrótce kraj ten może stanąć w szranki z Tajlandią i Indonezją.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz