fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Zamówienie SPA Biznes 2022 – wersja PDF

Formularz zamówienia interaktywnego PDF-a SPA BIZNES – Beauty & Medical & SPA. To pierwsze w Polsce i jedyne wydawnictwo dedykowane branży. 132 strony rzetelnej wiedzy, analiz i porad ekspertów z kraju i ze świata.

 

ZAMÓWIENIE PDF-a

_

Warunkiem realizacji wysyłki zamówionego Almanachu SPA Biznes jest dokonanie wpłaty na poniższe konto: Semana Spółka z o.o., mBank, nr 05 1140 2004 0000 3602 7670 0239 Wysyłkę realizujemy po wysłaniu niniejszego zamówienia oraz zaksięgowaniu wpłaty na koncie wydawnictwa w wysokości 12 zł (z VAT). Cena: 12,00 zł (z vat) W razie problemów czy dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
captcha
Przeładuj

 

 

Dlaczego Terapia Sercem? Dlaczego Terapia Miłością? Dlaczego terapia w ogóle?
Żyj Wellness! My żyjemy wellness od 15 lat - tyle na rynku istnieje Eden, który jako pierwszy magazyn w Polsce specjalizował się od początku w promowaniu zdrowego, dobrego, pogodnego i pięknego życia. 
Na Węgrzech zarejestrowanych jest ponad 1300 studni termalnych i blisko 300 kąpielisk leczniczych. Wiele współczesnych sanatoriów i hoteli powstało w latach 70. ubiegłego wieku, ale zmieniły się w nowoczesne SPA o światowym standardzie. Powstały też liczne, zupełnie nowe obiekty.
Mimo że Wietnam na obecnej mapie SPA nie zajmuje ważnej pozycji, to biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju i ambicje mieszkańców, już wkrótce kraj ten może stanąć w szranki z Tajlandią i Indonezją.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor