fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Odkryj kasze na nowo!

W maju ukazała się wyjątkowa książka kulinarna „„„Kipi kasza”””. Jej autorzy, Paweł Łukasik i Grzegorz Targosz, prowadzą blog gotujzpasja.pl. Specjalnie na potrzeby tej publikacji przygotowali 105 pomysłowych przepisów z kaszą w roli głównej.

kipi kasza front 3D 555px szerW daniach uwzględnili zarówno tradycyjne kasze (gryczaną, jęczmienną), jak i te niedawno spopularyzowane (amarantus lub komosę ryżową). Autorzy z jednej strony na nowo odkrywają tradycję i proponują klasyczne dania we współczesnej odsłonie, z drugiej zaœś –‒ wprowadzają kulinarne nowinki i zaskakują kucharską inwencją. Wszystkie propozycje posiłków zilustrowane są wysmakowanymi zdjęciami. Przepisy są realizacją idei zdrowego odżywiania i slow food. Blisko trzy czwarte z nich to propozycje bezmięsne, a prawie połowa to dania bezglutenowe –‒ z książki skorzystają więc wegetarianie i osoby poszukujące nowych pomysłów na bezglutenowe posiłki. „„Kipi kasza”” może być inspirująca zarówno dla amatorów, jak i dla pasjonatów gotowania.

„„„Kipi kasza”” Paweł Łukasik, Grzegorz Targosz, Wydawnictwo Samo Sedno

W swojej nowej książce popularna dziennikarka udowadnia, że nawet niezwykle zabiegane kobiety, jakimi są młode mamy, mogą jeść pysznie i zdrowo. Podaje przepisy na dania, których prostota może miło zaskoczyć.
Mogą być nie tylko niskokaloryczną przekąską, ale i kopalnią cennych witamin. 93 proc. ich składu to woda, ale pozostałych 7 proc. to składniki niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.
Gdzie najlepiej wypocząć, zrelaksować się w SPA i do tego smacznie oraz zdrowo zjeść? Wybraliśmy 20 najlepszych restauracji w hotelach SPA, w których kuchnia jest równie ważna, jak luksusowy nocleg czy skuteczny zabieg.
Smoothies są zdrowe, pełne witamin i minerałów, a do tego pyszne. Idealne jako przekąska, napój orzeźwiający czy lekki drink. Pierwsze smoothies przyrządzane były w latach 60. i nie zawierały mlecznych dodatków, z którymi dzisiaj większość z nas je kojarzy.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor